Tööstuspõrandad

Vedelplastsüsteemid

Tööstuspõrandate pinnakatted

Tööstushoonete põrandakatted tuleb individuaalselt kohandada vastava sektori või tööstusharu nõuetele. Tootmis- või laoruumide põrandad ja seinad peavad igapäevases kasutuses vastama erinevatele tehnilistele ja visuaalsetele nõudmistele. See tagab põrandakatte pika kasutusea ja vastupidavuse igapäevastele suurtele mehaanilistele koormustele.

KLB kattesüsteemidel on kõik tööohutuseks vajalikud tooteomadused, näiteks libisemiskindluse klassid ( R9, R10, R11, R12, R13). Ühtlast ja kulumiskindlat pinda saab kombineerida atraktiivse välimusega. 

Maandusvõimega (ESD või EX kaitse) ja akuruumiga kokkussobivus, samuti kemikaalikindlus on vaid osa nõuetest, mis esitatakse epoksiidist, polüuretaanist või akrüülist (PMMA) valmistatud tööstuslikule reaktiivvaigukattele. 

Rapid tootevaliku KLB-katted võivad oluliselt lühendada ehitusaega ja seisakuid. Kiirkivinevad materjalid tagavad, et tootmis- ja laopinnad saab renoveerimise ajal palju lühemaks perioodiks sulgeda. Erilist tähelepanu pööratakse tööohutuse ja töötajate tervise aspektidele.

Tänu vastupidavusele, heale puhastatavusele ja suurepärastele tehnilistele omadustele on KLB pinnakatted parim valik ökonoomse lahenduse leidmisel teie uusehitistele või tööstusobjektide renoveerimisele ja hooldamisele. KLB süsteemid võimaldavad hooneomanikel või arhitektidel individuaalseid ideid ellu viia.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust