põrandad

Vedelplastsüsteemid

Miks valida tööstuslike põrandakatete jaoks reaktsioonvaigud?

Reaktsioonvaigud on peamiselt ühe või kahekomponentsed polüuretaan (PU), polümetüülmetakrülaat (PMMA) ja epoksiid (EP). Sellised põrandad pakuvad pikaajalist, ökonoomset ja efektiivset lahendust: elastsed ja ohutud põrandakatted, mis muudavad katete vahetamise kiireks ja lihtsaks. Seetõttu on reaktsioonvaigud eriti ideaalsed renoveerimisprojektide jaoks.

Mitmekülgsus

Reaktsioonvaigukatted sobivad nii tööstuslikuks ja kaubanduslikuks kasutamiseks kui ka eluruumidesse. Võimalikud on igas suuruses vuukideta põrandakatted. Tänu kombineeritud funktsioonidele saab neid kasutada igas mõeldavas sektoris ja kasutusvaldkonnas.

Effektne ja kiire paigaldus

Vuugita reaktsioonvaigust põrandakatet on kiire ja ökonoomne paigaldada. Lisaks funktsionaalsetele omadustele on kõrgete dekoratiivsete nõudmiste täitmiseks saadaval lai valik värve ja kujundusi. Renoveerimisaega saab vähendada, võimaldades teie äri tõhusalt jätkata.

Hea vastupidavus

Reaktsioonvaikudest valmistatud tööstuslikud põrandad on hea mehaanilise kulumiskindlusega, vastupidavad, löögi- ja põrutuskindlad ning neid saab paigaldada erineva libisemiskindlusega. Peale selle, et katted on vuukideta, hügieenilised ja puhastatavad, saab neid kujundada ka mitmete muude omadustega. Õige põrand on ökonoomne ja kauakestev.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust