Põllumajandus

Vedelplastsüsteemid

Põllumajanduses kasutatavad põrandakatted

Põllumajandussektoris kasutatavad katted peavad vastu pidama mitmesugustele nõudmistele: piimaruumid vajavad kergesti puhastatavat ja hügieenilist põrandakatet. Lüpsisaalides on vaja libisemisvastaste omadustega elastseid, tugevaid katteid, et tagada loomadele kindel jalgealune. Söödalavad tuleb kaitsta sissetungivate silovedelike eest, et hoone konstruktsioon jääks terveks. Meie katteid saab kasutada ka betooni säilitamiseks biogaasijaamades – siin on oluline kasutatakse põrandaid, millel on korralik veekaitse. Olenevalt individuaalsetest nõudmistest peavad need katted olema vastupidavad väljaheitele, uriinile, piimhapet sisaldavale silole ja söödajääkidele. Need peavad olema kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad ning ohutuse huvides varustatud hea libisemiskindlusega.

Põrandasüsteemid on spetsiaalselt kohandatud põllumajandussektori nõuetele. Kaaluda tuleb selliseid aspekte nagu mehaaniline vastupidavus, libisemiskindlus, puhastamine, vastupidavus püsivale niiskusele ja hügieen.

KLB Kötztal põrandasüsteemid põllumajandussektorile pakuvad majanduslikke eeliseid ja on väga mitmekülgsed. Aitame teil leida teie konkreetsetele nõuetele vastava süsteemi. Suurt tähelepanu pööratakse kasutatavate toodete keemilisele vastupidavusele.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust