Toiduained

Vedelplastsüsteemid

Toiduainetööstuse põrandakatted

Toiduainete tootmise valdkonnas peavad katted olema hügieenilistel põhjustel vuugivabad ja mittepoorsed. Suure koristussagedusega ettevõtetes kasutatakse desinfitseerimis- ja puhastusvahendeid ning suures koguses kuuma vett. Katted peavad seetõttu olema kemikaalidele, kuumale veele vastupidavad ja kergesti puhastatavad. Märgadel pindadel on tööohutuse huvides vajalik libisemisvastane põrandakate.

Vuukideta katted on valmistatud reaktsioonivaikudest. PU-betoon on sünteetilise vaigu katte erivorm, kuna sisaldab kolmanda komponendina hüdraulilisi sideaineid. Selle tulemusel ei ole kattel mitte ainult hea keemiline vastupidavus, vaid ka väga hea temperatuuritaluvus ja seepärast sobib see eriti hästi kuuma vee kasutamisega piirkondadesse. Hügieenilisi, libisemiskindlaid vuugivabu sünteetilisest vaigust katteid kasutatakse ka kommertsköökides. Optimaalsed lahendused saavutatakse siis, kui vastava kasutusvaldkonna nõuded on täpselt määratletud.

KLB Kötztal pakub laia valikut hügieenilisi katteid toiduainete sektorile. Silt “Puhas” tähistab mikroobe vähendavate omadustega pindu. PU (polüuretaan) betooni saab kasutada elastsete kattekihtide loomiseks piirkondades, kus on kokkupuude kuuma veega. Kvaliteetsed sünteetilisest vaigust katted kombineerituna epoksiidi ja polüuretaaniga sobivad hügieeni, tööohutuse ja puhastatavuse poolest paljudes toiduvaldkondades. KLB kattesüsteemid on hästi läbimõeldud ja tõhusalt paigaldatavad, mida tõendavad katsesertifikaadid.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust