Tervishoid

Vedelplastsüsteemid

Tervishoiuasutuste põrandate pinnakatted

Tervishoiuasutuste põrandakatetele esitatavad erinõuded on puhtus, hügieen ning nende puhastamise ja desinfitseerimise võimalus. Hügieenilised põrandakatted peavad olema poorideta ja hea mehaanilise või keemilise vastupidavusega.

Täiendava positiivse efekti annab antistaatiliste omadustega põrandaviimistlus või ennetav kaitse bakterite rünnaku eest.

KLB pakub reaktsioonvaikusid kõige sobivamate põrandate loomiseks: olgu selleks siis isetasanduvad, vuugivabad ja siledad pinnad või värvilise liivaga mört/puistekatted.

Sobivate materjalide valik võib aidata luua katteid, mis on vastupidavad kemikaalidele, desinfitseerimisvahenditele või sagedasele vesinikperoksiidiga puhastamisele. Süsteem on täiendavat veel madala emissiooniga, kulumiskindel ja kergesti puhastatav.

KLB mitmeaastane kogemus põrandakatete reaktiivvaikude tootmisel, eriti farmaatsia- ja hügieenisektoris, teeb neist selliste rakenduste jaoks ideaalse partneri. Aitame teid hea meelega materjalide valikul, mis on vajalikud kemikaalide ja desinfitseerimisvahendite vastupidavuse saavutamiseks.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust