rõdud, terrassid, trepid

Vedelplastsüsteemid

Rõdud, terrassid, trepid

Välispindade vee- ja kulumiskaitseks pakume vedelplastlahendusi, mis on mitmekihilised ja külmpaigaldatavad. Veetihedaks saab teha lihtsaid rõdu põrandaid ja keerulise kujuga pindasid ning läbiviike, jättes ühtlase ilma liideteta puhta pinna. Vedelplasti saab kasutada hüdroisolatsioonina, mis peab vastu pinna igapäevasele kasutusele ja päikesele ning talub terrassimööblit ning saab puhastada tavakasutuses olevate puhastusvahenditega või survepesuga.

Meie poolt kasutuses olevad tooted võimaldavad teha mitmeid erinevaid lõppviimistluslahendusi, mis annavad pealmisele pinnale ilusa ja omapärase välimuse: värvihelbed, dekoratiivliiv ja kivi. Soovi korral on võimalik teha ainulaadne disainlahendus erinevate kujundite ning mustritega. Suur valik värvitoone ning materjali sobilikkus välitingimustele pakuvad hea võimaluse teha trepile näiteks ettevõtte logo või joonistada maha keraamiliste plaatide imitatsioon.

Meie kliimas on olulise tähtsusega, et pidevas kasutuses olevad välispinnad, nagu trepp, oleksid libisemiskindlad. Selleks on meil pakkuda erineva karedusastme ja tooniga pinnapuisteid.

Süsteemi omadused

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust