Vedelplastlahendused

katused

Katused

Katuse veepidavuseks ja remondiks pakume vedelplastlahendusi, mis on ühe või mitmekihilised ja külmpaigaldatavad. Veekindlaks saab teha uusi ja vanu katuseid. Kõige paremini sobib vedelplast lamekatusele aga valikus on ka kaldkatusele sobivaid kiirkivinevaid vedelplaste. Vana ja amortiseerunud bituumenrullmaterjaliga või plekk-katuse saab üle pitsida või rullida polüuretaan või plüurea katusekattega. Tehtud pind jääb ühtlane, elastne ning ilma liideteta. Sellisel pinnal ei leia isegi seisev vesi omale kohta kuhu saaks vahele pugeda. 

Katusel on tavaliselt ka palju erinevaid läbiviike ja liiteid nagu torud, kaablid, mingite konstruktsioonide kinnituspoldid ja plekk-katuse plekktahvlite ülekatte liited, neid kõike saab veekindlaks teha vedelplaste kasutades.

Soovi korral saab katusele kanda dekoratiivkihi, mis annab pealmisele pinnale soovitud tooni. Lisaks ilule on võimalik lamekatusele kanda eri tooni käiguteed ja seda nii paksu kareda kihina, kui ka õhukese värvina.

  • Vedelplast katusekate koosneb krundist, hüdroisolatsioonist ja pealmisest toonitud värvkattest.
  • Aluspinnaks sobivad – plekk, betoon, katusekivi, SBS bituumenrullmaterjal, vineer, OSB, PVC, klaas, roostevaba teras ja paljud teised.
  • Vuugivaba.
  • Tuletundlikkus katusekattena EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4).

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha, siis võta meiega ühendust