Bürood ja avalikud hooned

Vedelplastsüsteemid

Büroode ja avalike hoonete põrandakatted

Üha sagedamini kaetakse büroode, muuseumide ja muude avalike asutuste põrandad vuukideta kattega, mis annab põrandatele elegantse viimistluse: esteetiliselt meeldiv välimus ja hea vastupidavus on sellistes keskkondades eriti olulised. Tänu erinevatele kvaliteetsetele kattematerjalidele saab põrandakatteid teha paljudes värvitoonides ja pinnastruktuurides, et saavutada täpselt õige libisemiskindlus. Kuna seadusenõuetes on ette nähtud, et ehitusmaterjalid ei tohi sisaldada tervisele kahjulikke aineid, tuleks kasutada vaid vähese emissiooniga kihte ja pealiskatteid.

Hea värvipüsivusega 2-komponentsetel polüuretaanvaikudel põhinevad kvaliteetsed vähese emissiooniga katted sobivad eriti ideaalselt dekoratiivpõrandate loomiseks. Põrandakatte viimistlemine madala emissiooniga pealiskihiga võib anda visuaalselt väga atraktiivseid pindu. Kattesüsteeme saab kasutada ka pühkimistehnikaga. Teeme põrandaid, millel on äärmiselt mugav kõndida ja millel on parem löögiheliisolatsioon. Süsteeme täiendavad sobilikud madala emissiooniga krundid.

KLB Kötztal on rohkem kui 15 aastat arendanud madala emissiooniga reaktsioonvaigukatteid. Tänaseks on lai valik madala emissiooniga ja säästvaid katteid, mis vastavad sellistele hoonete sertifikaatide nõuetele nagu LEED, DGNB, Minergie Eco või BREEAM. Pinnakatted on sertifitseeritud ja auditeeritud juhtiva ülemaailmse instituudi Eurofins Consumer Product Testing GmbH poolt. Need on Eurofinsi poolt heaks kiidetud ja kannavad märgistust “Indoor Air Comfort” või “Indoor Air Comfort Gold”, mis tähendab, et need vastavad ka erinevate Euroopa riikide nõuetele.

Kirjuta meile

Kui on vaja midagi veekindlaks teha või põrand vajab katmist, siis võta meiega ühendust